Matematyka
erkus
2

Zapisz wyrażenie pozwalające obliczyć cenę za zakupy: Pan Nowak kupił 2,5 kg jabłek po 2,85 zł za kilogram i 65 dag gruszek po 6,99 zł za kilogram.

+0
(1) Odpowiedź
Kaasiek08

65dag=0,65kg 2,5·2,85+0,65·6,99

Dodaj swoją odpowiedź